Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

w imieniu Zarządu Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska zapraszam Was na niezwykłą konferencję naukową „Fizjoterapia jako sztuka i nauka. 10 lat później”, która odbędzie się 14 września 2019 w Warszawie. Niezwykłą, bo zawierać będzie wszystko, co potrzebne w praktyce fizjoterapeuty – wiedzę i praktykę, naukę i sztukę... Niezwykłą, bo w jednym miejscu spotka się wielu znakomitych gości i uczestników, dla których fizjoterapia jest pasją… Niezwykłą, bo będzie miejscem spotkania przyjaciół po latach… Niezwykłą, bo wszyscy wykładowcy są jednocześnie praktykującymi fizjoterapeutami, którzy umiejętności praktyczne zamieniają w naukę i zdrowie ludzkie. Wielu z nich znacie ze swojej drogi kształcenia, są niesamowitymi ludźmi, wspaniałymi nauczycielami i autorytetami w swojej dziedzinie. Spójrzcie proszę w program… Każdy znajdzie coś dla siebie.

Tytuł konferencji nawiązuje do tytułu kongresu „Fizjoterapia - jeszcze sztuka czy już nauka” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska w 2011 roku. W konferencji tej uczestniczyło wówczas ponad 450 osób. O tego czasu w konferencjach szkoleniowo- naukowych organizowanych przez SFP wzięło udział kilka tysięcy osób. Dziękuję, że jesteście z nami i towarzyszycie nam tyle lat!!!

Przyjedźcie proszę i tym razem, nie zawiedziecie się. Program jest pełen niespodzianek, został przygotowany przy współpracy ze stowarzyszeniami i przedstawicielami różnych koncepcji fizjoterapii. Wszyscy zaproszeni wykładowcy bez wahania przyjęli zaproszenie, by dzielić się z Wami swoją wiedzą. To wspaniała okazja abyśmy się jeszcze raz spotkali.

Zapraszamy Was serdecznie!!!

 

Z wyrazami szacunku dla Was wszystkich
Prezes Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska

TOP